Accueil Forums halal Personalnie modyfikowane warianty butów – gama NikeID.

Ce sujet a 0 réponse, 1 participant et a été mis à jour par Photo du profil de chimairanse chimairanse, il y a 4 ans et 2 mois.

Affichage de 1 message (sur 1 au total)
  • Auteur
    Articles
    Photo du profil de chimairanse
    chimairanse
    Participant

Chcę w poniższym tekście przybliżyć Wam pewną ciekawą alternatywę, która dla miłośników sportowego obuwia raczej nie będzie zaskoczeniem. Być może, zainteresują się także te wszystkie osoby, które też lubią sportowe modele, nie traktują ich jednak z szczególną dozą uwielbienia. Mam dla Was szereg treści na temat koncepcji obuwniczej, którą ma na łamach swojej oferty sprzedażowej gigant od markowych butów, a więc koncern buty damskie wólka kosowska. Czy słyszeliście już kiedykolwiek o spersonalizowanych butach sportowych? Niektórzy za chwilę skontrują, że proces personalizacji to raczej termin, który odnosi się do nowych technologii, ale żeby do obuwia? Osobom zniecierpliwionym pragnę wyjaśnić, o co konkretnie chodzi z tą personalizacją. Mamy na rynku pewien wachlarz modeli Nike, które będziemy mogli swobodnie poddać procesowi spersonalizowania. Na myśli mam w tej sytuacji takie kryteria, jak: barwy, napisy czy wybór materiału wykonania naszych butów. Może o być doskonała opcja dla tych ludzi, którzy naprawdę cenią sobie oryginalność. Prócz powyższego, posiadanie tak personalnie zaprojektowanego modelu buta, to doprawdy duży prestiż. Powiem szczerze, że z radością obserwuję, jak z roku na rok zmienia się repertuar tych butów. Ogólnie, w każdym sezonie mamy szansę spotkać nowe modele, w różnej stylistyce, jeśli chodzi o wygląd i przeznaczenie sportowe. Jeśli chodzi o te spersonalizowane buty, koncepcja ID ma pewien minus sporego kalibru. Niestety, buty te wcale nie są tanie, z racji swojej unikalności. Ale wykonanie takiego osobistego modelu to może być koszt całkowity nawet 600 złotych za parę. Widać więc, że jest to stosunkowo ekskluzywna opcja. Z drugiej jednak strony, czemu nie odmówić sobie kilku drobniejszych wydatków, aby cieszyć się potem posiadaniem wymarzonych butów? Polecam taką opcję, sam się poważnie na to namierzam.

Anatol Banaś obuwie wólka kosowska.

Affichage de 1 message (sur 1 au total)

Vous devez être connecté pour répondre à ce sujet.